Pension U Kostela

Vítáme Vás v našem pensionu ve Frymburku na Lipensku. Frymburk je malebné, historické městečko, ležící na poloostrově na levém břehu jezera Lipna. Mnohými návštěvníky je Frymburk považován za nejkrásnější město Lipenska. Pokud jedete na Lipno a hledáte kvalitní ubytování, přijeďte se k nám přesvědčit, že Pension U Kostela je skvělá volba mezi pensiony na Lipně.

Náš pension

Významnými symboly Frymburku jsou farní gotický kostel sv. Bartoloměje a jezero Lipno. Náš Pension U Kostela Vám nabízí pokoje s překrásným výhledem na oba tyto skvosty – jezero z jedné strany a novogotická věž kostela z druhé strany. U nás dostanete komfortní ubytování a jezero Lipno pár kroků od našeho pensionu.

Součástí pensionu je útulná restaurace s venkovní terasou a krásným výhledem přímo na jezero Lipno. Prostorné a vzdušné ubytování, skvělá kuchyně, příjemný personál, to jsou atributy našeho pensionu, které podtrhnou Váš zážitek z návštěvy Lipenska.

Pro ještě větší pocit prostoru a soukromí můžete pro svůj rodinný pobyt využít vydělené prostorné apartmány, které pro Vás máme v nabídce již druhou sezónu a naši hosté si je velmi oblíbili.

Pro nejmenší máme venkovní, uzavřené dětské hřiště a vnitřní dětský koutek, kde se na Vás těší náš dinosaurus Max.

Na Vaši návštěvu se upřímně těšíme.

Právě v restauraci

Víkendové menu – každý víkend jsme pro Vás připravili menu sestavené z “pokladů české kuchyně”.

Spokojení hosté

Personál velmi příjemný a vstřícný. Pension se nachází přímo u jezera Lipno a přitom jen 20m pod náměstím, takže všude blízko. Při příští návštěvě Frymburku se zde určitě opět ubytuji.
Petra Nováková, Jihlava

Penzion je velmi pěkný, krásné pokoje, příjemné rodinné prostředí. Rádi všem doporučujeme.
Otakar Krbec, Praha

Pro firmy

Jsme dobře připraveni i na firemní akce. Zajistíme nejen dostatek prostoru pro ubytování, ale i prostornou jednací místnost, po domluvě i s prezentační technikou. Samozřejmostí je občerstvení na Vaše přání, snídaně, obědy a večeře v naší restauraci.
… a dovolená může začít!

 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2024 Pension U Kostela | ubytování Frymburk | ubytování Lipno. All Rights Reserved